Milan Pokorný

Milan Pokorný

Napomáhám poznání, vzdělávání a implementaci umělé inteligence. A také vytvářím webové stránky a aplikace.

Umělá inteligence dnes

Umělá inteligence se začíná dotýkat každého aspektu našeho života, ať už se jedná o online svět nebo o svět reálný. To, co vidíme dnes, je pouhým začátkem nejrychlejšího exponeciálního růstu v lidské historii. Mnozí dnešní dobu přezdívají průmyslovou revolucí této éry.
Vzhledem k tomuto tempu je téměř nemožné držet krok s tím, co se děje v oblasti umělé inteligence. Proto je důležité, aby se každý, kdo chce využívat výhod umělé inteligence, naučil základní principy a věděl, jak se v tomto světě orientovat.

AI zodpovědně

Je nezbytné vnímat umělou inteligenci zodpovědně. Ať už diskutujeme o její implementaci do podnikání, každodenním využívání nebo o jejích etických aspektech a dopadu na společnost.

Implementace AI

Pro mnoho lidí je umělá inteligence něčím abstraktním nebo pouze chatbotem. Umělá inteligence není jen chatbot. Jazykové modely, jako je GPT, lze napojit na různé systémy nebo roboty a pomocí jednoduchého jazyka je ovládat.

Osobní asistenti, na všechno

Umělou inteligenci lze implementovat do jakékoliv aplikace nebo systému. Je možné také vytvořit jednotné prostředí pro všechny vaše firemní procesy, které můžete ovládat pomocí mluveného slova. To vám umožní mít osobního asistenta, který vám pomůže s vaší prací a zvýší vaši produktivitu.

Robotika, věda a svět

Poslední dobou můžeme pozorovat velké a rychlé postupy ve světě vědy a robotiky. Díky objevům, které umožňují využívat umělou inteligenci v robotice, se nám otevírají nové možnosti mimo online svět. Roboti budou zanedlouho schopni vykonávat práci, kterou dnes vykonávají lidé. Ať už se jedná o práci v továrnách, na stavbách, nebo v domácnostech.

Umělá inteligence

Jak začít?

Máte zájem o implementaci umělé inteligence do vaší firmy, organizace nebo života? Umělou inteligenci lze využít v neomezeném množství implementací; záleží jen na vaší představivosti. Podívejte se na některé z možností, které jsem pro vás připravil.

Držte se v obraze

Držet tempo s umělou inteligencí může být náročné. Proto jsem se rozhodl začít tvořit obsah na toto téma, který vám pomůže filtrovat informace a udržet krok s dobou.

Jak mi může pomoci umělá inteligence?

Umělá inteligence jako osobní asistent

Umělá inteligence může fungovat jako váš osobní asistent. Díky schopnosti se učit, se dokáže přizpůsobit vašim potřebám a zefektivnit vaši práci.

Asistent produktivity

Asistenta lze propojit s vašimi dokumenty, aplikacemi a zařízeními, ať už se jedná o Google Docs, Microsoft Word nebo váš telefon. Asistent vám může pomoci s vyhledáváním informací nebo s vytvářením dokumentů.

Asistent při učení

Asistenta lze naučit, jak se chovat při interakci s uživatelem. Díky tomu ho lze naprogramovat jako osobního učitele, který vám pomůže s učením se nových dovedností nebo znalostí.

Asistent pro komunikaci

Asistenti jsou schopni komunikovat s uživatelem. Díky tomu je možné je využít jako podporu zákazníkům, osobního asistenta nebo emailového obchodního zástupce.

Asistent na cokoliv

Asistenty lze napojit na jakýkoliv již existující systém. Lze tak automatizovat nebo zvýšit produktivitu různých procesů ve vašem podnikání, firmě nebo životě.

Umělá inteligence

Automatizace

Umělou inteligenci lze naprogramovat nejen pro automatizaci opakujících se úkolů, ale i pro kreativní činnosti. Díky tomu je možné využít umělou inteligenci pro automatizaci marketingu, tvorbu obsahu, tvorbu designu nebo pro automatizované zpracování dat.

Automatizace marketingu

Umělá inteligence je schopna analyzovat data a na základě nich vytvářet marketingové kampaně, které jsou optimální pro vaše zákazníky.

Automatizace obsahu

Umělá inteligence je schopna analyzovat data a na základě nich vytvářet obsah v různých formách, ať už jde o tvorbu videí, obrázků nebo textů.

Automatizace zpracování dat

Umělá inteligence je schopna analyzovat data a na základě nich vytvářet různé výstupy.

Automatizace čehokoliv

Asistenti jsou schopni vykonávat jakoukoliv intelektuální práci. Díky tomu lze automatizovat různé aspekty vašeho života nebo podnikání. Záleží pouze na vaší představivosti.

Umělá inteligence

Robotika

Ačkoli tam ještě nejsme, již brzy bude umělá inteligence schopna řídit roboty. Díky tomu bude možné využít umělou inteligenci při práci na stavbě, v továrně nebo v domácnosti.

Přesah do všech oblastí života a podnikání

Umělá inteligence začíná pomalu pronikat do všech aspektů života a podnikání. V nejbližší budoucnosti umělá inteligence lidi nenahradí, ale lidé, kteří umělou inteligenci využijí, nahradí ty, kteří ji nevyužijí. Jak se připravit na tuto éru?

Jste připraveni na novou éru? Jak začít?

Implementujte AI

Začněte s pomalou a postupnou implementací různých systémů umělé inteligence do vašich zavedených procesů. Vylepšujte je a zefektivňujte. Díky tomu budete mít konkurenční výhodu a budete držet krok s dobou. Umělá inteligence nabízí nižší náklady, vyšší produktivitu a rychlost.

Vzdělávejte se

Umělá inteligence je tady a zanedlouho změní životy nás všech k nepoznání. Připravujte se na tuto dobu a vzdělávejte se. Můžete začít u mého edukačního obsahu nebo si domluvit školení přímo pro vás.

Máte zájem o bližší poznání AI nebo o její implementaci?

Pokud máte zájem o bližší poznání umělé inteligence, nebo o její implementaci do vašeho podnikání, neváhejte mě kontaktovat. Rád vám pomůžu s implementací, vzděláním a zodpovědnou přípravou na budoucnost.