Milan Pokorný

Milan Pokorný

Napomáhám poznání, vzdělávání a implementaci umělé inteligence. A také vytvářím webové stránky a aplikace.

Než začneme

Předtím, než začneme spolupracovat na vaší webové stránce nebo aplikaci, je důležité si promluvit o vašich cílech a představách pro váš projekt. Vstupní konzultace je zdarma a nezávazná a probíhá formou neformálního popovídání si u kávy, nebo pokud dáváte přednost, u čaje.

Začněme něčím menším

Ať už se jedná o novou webovou stránku nebo aplikaci, je nejprve důležité vědět, že to je opravdu to, co potřebujete. Proto je dobré začít něčím menším, jako je například jednoduchá webová stránka nebo jednodušší webová aplikace. Jakmile uvidíme, že projekt funguje, můžeme se pustit do větších věcí.

Začněme s něčím větším

Ať už jsme projekt posunuli do tohoto bodu společně, nebo jste si jistí, že vaše řešení je přesně to, co potřebujete, můžeme se pustit do větších realizací. Ať už se jedná o posunutí nebo redesign webové stránky na vyšší úroveň, nebo o vylepšení funkcionalit vaší webové aplikace.

Vstupní schůzka

U kávy nebo čaje

Vstupní schůzka probíhá formou neformálního popovídání. Promluvíme si o vašem podnikání, problémech a jak je můžeme spolu řešit.

Nejedná se čistě o obchod

Hlavním záměrem naší schůzky není "zobchodovat" vás. Cílem by měla být příjemná schůzka, při které zjistíme, jestli naše vzájemná spolupráce bude benefitem pro obě strany. Pokud ne, nic se neděje, tak to prostě chodí!

Pokud si plácneme

Pokud se rozhodneme spolupracovat, je důležité se domluvit na dalších krocích. Někdy je potřeba naplánovat další schůzku, jindy stačí telefonát. Na základě těchto dohod vám pošlu cenovou nabídku.

Ceník

Vstupní webové stránky

Menší webová stránka je dokonalým způsobem, jak zjistit, co vaši zákazníci chtějí. Vytvoříme malé webové stránky s grafickým designem a funkcionalitou, díky kterým zjistíme, jak správně komunikovat s vašimi zákazníky.

od 7 500 Kč do 15 000 Kč

Vylepšené webové stránky

Ideální, pokud již máte webové stránky, které fungují, a chcete je posunout na další úroveň, nebo třeba vytvořit e-shop podporující vaše podnikání.

od 20 000 Kč do 70 000 Kč

Správa webových stránek

Každá webová stránka potřebuje správu. Pokud se správou nechcete zabývat, nebo nemáte čas, mohu se o vaše webové stránky postarat já.

700 Kč za hodinu
(Běžně 1-2 hodiny měsíčně)

Kontakt

Zaujala vás moje nabídka? Nebo máte nějaké dotazy? Napište mi, a já se vám ozvu co nejdříve.

Jak probíhá tvorba webové stránky?

Zajímá vás, jak se tvoří taková webová stránka, nebo se chcete dozvědět více o problematice tvorby webových stránek obecně? Přečtěte si o tom na mém blogu.

Webové aplikace

Malá webová aplikace

Webová aplikace je komplexní téma. Může se jednat o srovnávač, platformu pro umělou inteligenci, platformu pro učení se jazyků, nebo o jiné aplikace. Pokud máte nápad na webovou aplikaci, sem s ním!

od 50 000 Kč do 100 000 Kč

Velká webová aplikace

Slova zde nestačí. Opravdovou cenu a rozsah projektu můžeme určit až po vstupní konzultaci a dalších navazujících schůzkách.

od 100 000 Kč do neomezeně

Konzultace a poradenství

Pokud si nevíte rady s vaším nápadem, jsem tu pro vás. Podrobnější konzultace a strategické poradenství je možné domluvit na hodinové bázi.

700 Kč za hodinu

Reference

Zajímají vás projekty, na kterých jsem pracoval? Podívejte se na moje reference.

Kontakt

Zaujala vás moje nabídka? Nebo máte nějaké dotazy? Napište mi, a já se vám ozvu co nejdříve.