Milan Pokorný

Milan Pokorný

Napomáhám poznání, vzdělávání a implementaci umělé inteligence. A také vytvářím webové stránky a aplikace.

Umělá inteligence

Přehled projektů a prací v oblasti umělé inteligence, na kterých jsem se podílel.

BAIB

Projekt pro základní automatizaci úkonů v podnikatelské a učitelské sféře. Ideální jako vstupní aplikace pro začátky s umělou inteligencí. Umožňuje vytváření obsahu, zpracování textu, analýzu dat, tvorbu obrázků a mnoho dalšího.

Technologie: React, Next.js, MySQL, OpenAI GPT, Stable Diffusion, Midjourney, vektorové databáze
Moje role v projektu: programátor, prompt engineering, AI specialista

Výzkum autonomie umělé inteligence

Soukromý výzkum v oblasti umělé inteligence se zaměřuje na autonomii a implementaci již existujících jazykových modelů do autonomních agentů, kteří pracují na společných cílech.

Aktuální práce na: Převod výzkumu a jeho rozšiřování do podoby internetového obsahu

Integrace AI do firemních procesů

Spolupracuji na projektech zaměřených na integraci umělé inteligence do firemních procesů. Vytvářím systémy, které pomáhají s automatizací úkonů, zpracováním dat a vytvářením obsahu. Aktuálně hledám také spolupráci v oblasti robotizace a automatizace.

Zaměření práce: Integrace AI, jako je Microsoft Copilot, OpenAI ChatGPT, Microsoft Autogen, opensource LLM modely a mnoho dalších, do již zavedených firemních procesů.

Spolupráce na projektu pro Opel Tukas

Vytvoření systému ve spolupráci s firmami MEGABIZ a YDEAL pro Opel Tukas. Tento systém slouží k zpracování dat a automatizaci úkonů, jako jsou například marketingové materiály.

Technologie: React, Next.js, MySQL, OpenAI GPT, vektorové databáze

Konzultace, přednášky a workshopy

Momentálně se primárně zaměřuji na konzultace jeden na jednoho se svými klienty. Edukuji je v oblasti umělé inteligence a pomáhám jim udržet obecný přehled o umělé inteligenci, jejích možnostech a aktuálním směru. Do budoucna plánuji také zahájit přednášky a workshopy.

Blog o umělé inteligenci

Zaujala vás moje práce v oblasti AI?

Pokud vás zaujala moje práce, máte nápad na spolupráci, nebo byste se chtěli pouze zeptat na nějaké informace, neváhejte mě kontaktovat.

Webové stránky a aplikace

Projekty webových stránek, aplikací a systémů.

rentall.cz

Online platforma pro půjčování věcí, vytvořená na zakázku pro firmu Správa vozového parku s.r.o. Platforma umožňuje půjčování věcí mezi firmami a lidmi a nabízí marketingový prostor pro půjčovny. Rentall aspiruje stát se největší online půjčovnou věcí v České republice a například vyhrála jednu z cen Jihočeské hospodářské komory.

Technologie: React, Next.js, MySQL, TailwindCSS, Styled Components
Klíčová slova: Webová aplikace, Online půjčovna, Komplexní systém, Práce s daty, Systém přihlašování
rentall.cz

baib.ai

Webová aplikace pro základní automatizaci úkonů v podnikatelské a učitelské sféře. Ideální jako vstupní aplikace pro začátky s umělou inteligencí. Umožňuje vytváření obsahu, zpracování textu, analýzu dat, tvorbu obrázků a mnoho dalšího. Aplikace dosáhla na dotace v rámci Evropské unie a má ambice stát se největším nástrojem pro základní automatizaci úkonů podnikatelů v České republice.

Technologie: React, Next.js, MySQL, TailwindCSS, OpenAI GPT, Stable Diffusion, Midjourney, vektorové databáze
Klíčová slova: Webová aplikace, Umělá inteligence

Metering Services Group

Webové stránky pro energetickou a softwarovou firmu Metering Services Group byly vytvořeny ve spolupráci s firmou MEGABIZ. Účelem spolupráce byla migrace webových stránek ze systému Drupal na novější CMS systém. Jako vhodný CMS systém byl vybrán PayloadCMS, který zajistil všechny potřebné funkce pro webové stránky Metering Services Group.

Technologie: React, Next.js, MySQL, TailwindCSS, PayloadCMS
Klíčová slova: Korporátní systém, Migrace, Redesign, Vícejazyčnost, Komplexní wysiwyg

The Kinghouse s.r.o.

Práce na webovém portálu stavební a developerské firmy The Kinghouse s.r.o. Portál slouží jako prezentace projektů a firemních údajů. Projekt zahrnoval práci na CMS, nový design prezentace firmy a vytvoření webových stránek pro každý projekt.

Technologie: React, Next.js, MySQL, TailwindCSS, PayloadCMS, StrapiCMS
Klíčová slova: Webové stránky, Celková online prezentace, Poradenství
The Kinghouse s.r.o.

TravelTipo

Projekt TravelTipo, který dnes již neexistuje, byl webovou aplikací pro cestovatele. Jeho cílem bylo poskytnout platformu pro jednoduché skládání itinerářů. Umožňovala uživatelům vytvářet itineráře z nabídek různých poskytovatelů vstupenek, letenek, ubytování a dalších služeb. Činnost aplikace TravelTipo byla ukončena kvůli nedostatku financí.

Technologie: React, Next.js, MySQL, Styled Components, Laravel
Klíčová slova: Webová aplikace, Práce s daty
The Kinghouse s.r.o.

K-les wood product s.r.o.

Pro firmu K-les wood product s.r.o. jsme vytvořili jednoduché webové stránky, které slouží jako prezentace firmy a jejích produktů. Součástí zakázky byla také tvorba loga a vizitek. Vše bylo realizováno na zakázku.

Technologie: React, Next.js, Styled Components
Klíčová slova: Webové stránky, Celková online prezentace, Poradenství
K-les wood product s.r.o.

A mnoho dalších! Zde je několik příkladů:

Spolupráce na funkcích webu Pekárna srnín

Gladiators GYM

Eliška Pelechová

Josef Talafous

Schůzka

Zaujala vás moje práce v oblasti webu, aplikací nebo umělé inteligence?

Pokud vás zaujala moje práce, máte nápad na spolupráci, nebo byste se chtěli jen zeptat na nějaké informace, neváhejte mě kontaktovat.